Strona główna

Aktualności

23.07.2019 -- Świętokrzyskie – wszystkie powiaty publikują informacje o uzbrojeniu terenu

Świętokrzyskie to czwarte województwo po podlaskim, lubelskim i podkarpackim, w którym wszystkie powiaty udostępniają już informację o sieciach uzbrojenia terenu w ramach zintegrowanej usługi WMS - Krajowa Integracja Uzbrojenia Terenu (KIUT).

Czytaj więcej o 23.07.2019 -- Świętokrzyskie – wszystkie powiaty publikują informacje o uzbrojeniu terenu

22.07.2019 -- Podkarpackie – trzecim województwem publikującym informacje o uzbrojeniu terenu we wszystkich powiatach

Podkarpackie to trzecie województwo po podlaskim i lubelskim, w którym wszystkie powiaty udostępniają już informację o sieciach uzbrojenia terenu w ramach zintegrowanej usługi WMS - Krajowa Integracja Uzbrojenia Terenu (KIUT).

Czytaj więcej o 22.07.2019 -- Podkarpackie – trzecim województwem publikującym informacje o uzbrojeniu terenu we wszystkich powiatach

22.07.2019 -- Wszystkie modele budynków 3D w standardzie LoD1 opublikowane

W serwisie geoportal.gov.pl zostały opublikowane brakujące modele „Budynków 3D” w standardzie LoD1. Publikacja dotyczyła województw: mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego. Tym samym modele budynków 3D w standardzie LoD1 są już dostępne dla całej Polski. Łączna liczba modeli budynków w standardzie LoD1 wynosi prawie 14,5 miliona.

Czytaj więcej o 22.07.2019 -- Wszystkie modele budynków 3D w standardzie LoD1 opublikowane

19.07.2019 -- W lubelskiem wszystkie powiaty udostępniają informacje o uzbrojeniu terenu

Lubelskie to drugie po podlaskim województwo, w którym wszystkie powiaty udostępniają już informację o sieciach uzbrojenia terenu w ramach zintegrowanej usługi WMS - Krajowa Integracja Uzbrojenia Terenu (KIUT).

Czytaj więcej o 19.07.2019 -- W lubelskiem wszystkie powiaty udostępniają informacje o uzbrojeniu terenu

Na skróty

Partnerzy