Strona główna

Aktualności

18.09.2019 -- Mazowieckie – trzynaste województwo ze wszystkimi powiatami wykorzystującymi komunikację z EKW

Mazowieckie to trzynaste województwo, w którym wszystkie powiaty korzystają z bezpośredniej komunikacji między powiatowymi systemami EGiB i Elektroniczną Księgą Wieczystą.

Czytaj więcej o 18.09.2019 -- Mazowieckie – trzynaste województwo ze wszystkimi powiatami wykorzystującymi komunikację z EKW

16.09.2019 -- Prezentacje GUGiK podczas XXV Forum Teleinformatyki

Podczas XXV Forum Teleinformatyki  odbywającego się w dniach  26.09.19r.-27.09.19r., dobędzie się sesja Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii „ Rola Informacji w Systemie Informacyjnym Państwa” . Sesja jest przewidziana drugiego dnia konferencji tj. 27.09.19r.  o godz. 9:00. W sesjach wystąpią dr hab. inż. Waldemar Izdebski Główny Geodeta Kraju oraz Dyrektorzy Departamentów w GUGiK tj.: Rafał Władziński Dyrektor Departamentu Informacji o Nieruchomościach, Jarosław Zembrzuski Dyrektor Departamentu Informatyzacji i Rozwoju Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego Adam Andrzejewski Dyrektor Departamentu Geodezji, Kartografii i Systemów Informacji Geograficznej.

Szczegółowa agenda dostępna jest na stronie : http://forumti.pl/?page_id=4527

Dla administracji państwowej i samorządowej przewidziana jest zniżka w wysokości 50%.

Link do rejestracji http://forumti.pl/?page_id=4527

Czytaj więcej o 16.09.2019 -- Prezentacje GUGiK podczas XXV Forum Teleinformatyki

13.09.2019 -- Zespół ds. zobrazowań lotniczych i satelitarnych został rozwiązany

W związku z zakończeniem prac nad projektem rozporządzenia w sprawie baz danych dotyczących zobrazowań lotniczych i satelitarnych oraz ortofotomapy i numerycznego modelu terenu, w dniu dzisiejszym Główny Geodeta Kraju rozwiązał „Zespół do zadań związanych z rozwojem baz zobrazowań lotniczychi satelitarnych oraz ortofotomapy i numerycznego modelu terenu”.

Czytaj więcej o 13.09.2019 -- Zespół ds. zobrazowań lotniczych i satelitarnych został rozwiązany

10.09.2019 -- Dolnośląskie – dwunaste województwo ze wszystkimi powiatami wykorzystującymi komunikację z EKW

Dolnośląskie to dwunaste województwo, w którym wszystkie powiaty korzystają z bezpośredniej komunikacji między powiatowymi systemami EGiB i Elektroniczną Księgą Wieczystą.

Czytaj więcej o 10.09.2019 -- Dolnośląskie – dwunaste województwo ze wszystkimi powiatami wykorzystującymi komunikację z EKW

Na skróty

Partnerzy