Strona główna

Aktualności

12.08.2020 -- Modyfikacja usługi „Ortofotomapa – w realizacji i planowana”

W serwisie geoportal.gov.pl zaktualizowaliśmy usługę  „Ortofotomapa – w realizacji i planowana” w sekcji „Monitoring pozyskiwania danych”. Jedną ze zmian jest podział realizowanych i planowanych prac na te przeprowadzane przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii oraz inne podmioty.

Usługa została podzielona na części wyszczególniające prace planowane, realizowane oraz zakończone w bieżącym roku. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość zobaczenia pełnego cyklu wykonywanych prac w danym roku, począwszy od zaplanowania do udostępnienia danych poprzez usługi pobierania danych.

Oprócz tego są też dostępne warstwy przedstawiające plany na kolejne dwa lata.

Czytaj więcej o 12.08.2020 -- Modyfikacja usługi „Ortofotomapa – w realizacji i planowana”

11.08.2020 -- Siedemnasta i ostatnia część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

Publikujemy siedemnastą i ostatnią już część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji poświęconej nowelizacji Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego. Ze względu na udział w wideokonferencji blisko 1800 osób nie wszyscy mieli możliwość zadania ich osobiście, dlatego większość pytań przekazano pisemnie i teraz na nie odpowiadaliśmy. Poniżej odpowiedzi na ostatnie 10 pytań.

Czytaj więcej o 11.08.2020 -- Siedemnasta i ostatnia część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

11.08.2020 -- Szesnasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

Publikujemy szesnastą część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji poświęconej nowelizacji Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego. Ze względu na udział w wideokonferencji blisko 1800 osób nie wszyscy mieli możliwość zadania ich osobiście, dlatego większość pytań przekazano pisemnie i teraz będziemy na nie odpowiadać. Publikujemy odpowiedzi na 10 kolejnych pytań, a pozostałe będziemy zamieszczać sukcesywnie.

Czytaj więcej o 11.08.2020 -- Szesnasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

11.08.2020 -- Piętnasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

Publikujemy piętnastą część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji poświęconej nowelizacji Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego. Ze względu na udział w wideokonferencji blisko 1800 osób nie wszyscy mieli możliwość zadania ich osobiście, dlatego większość pytań przekazano pisemnie i teraz będziemy na nie odpowiadać. Publikujemy odpowiedzi na 10 kolejnych pytań, a pozostałe będziemy zamieszczać sukcesywnie.

Czytaj więcej o 11.08.2020 -- Piętnasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

Na skróty

Partnerzy