Aktualności

Lista stron

11.08.2020 -- Siedemnasta i ostatnia część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

Publikujemy siedemnastą i ostatnią już część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji poświęconej nowelizacji Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego. Ze względu na udział w wideokonferencji blisko 1800 osób nie wszyscy mieli możliwość zadania ich osobiście, dlatego większość pytań przekazano pisemnie i teraz na nie odpowiadaliśmy. Poniżej odpowiedzi na ostatnie 10 pytań.

Czytaj więcej...o artykule 11.08.2020 -- Siedemnasta i ostatnia część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

11.08.2020 -- Szesnasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

Publikujemy szesnastą część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji poświęconej nowelizacji Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego. Ze względu na udział w wideokonferencji blisko 1800 osób nie wszyscy mieli możliwość zadania ich osobiście, dlatego większość pytań przekazano pisemnie i teraz będziemy na nie odpowiadać. Publikujemy odpowiedzi na 10 kolejnych pytań, a pozostałe będziemy zamieszczać sukcesywnie.

Czytaj więcej...o artykule 11.08.2020 -- Szesnasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

11.08.2020 -- Piętnasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

Publikujemy piętnastą część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji poświęconej nowelizacji Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego. Ze względu na udział w wideokonferencji blisko 1800 osób nie wszyscy mieli możliwość zadania ich osobiście, dlatego większość pytań przekazano pisemnie i teraz będziemy na nie odpowiadać. Publikujemy odpowiedzi na 10 kolejnych pytań, a pozostałe będziemy zamieszczać sukcesywnie.

Czytaj więcej...o artykule 11.08.2020 -- Piętnasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

11.08.2020 -- Czternasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

Publikujemy czternastą część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji poświęconej nowelizacji Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego. Ze względu na udział w wideokonferencji blisko 1800 osób nie wszyscy mieli możliwość zadania ich osobiście, dlatego większość pytań przekazano pisemnie i teraz będziemy na nie odpowiadać. Publikujemy odpowiedzi na 10 kolejnych pytań, a pozostałe będziemy zamieszczać sukcesywnie.

Czytaj więcej...o artykule 11.08.2020 -- Czternasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

11.08.2020 -- Trzynasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

Publikujemy trzynastą część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji poświęconej nowelizacji Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego. Ze względu na udział w wideokonferencji blisko 1800 osób nie wszyscy mieli możliwość zadania ich osobiście, dlatego większość pytań przekazano pisemnie i teraz będziemy na nie odpowiadać. Publikujemy odpowiedzi na 10 kolejnych pytań, a pozostałe będziemy zamieszczać sukcesywnie.

Czytaj więcej...o artykule 11.08.2020 -- Trzynasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

11.08.2020 -- Edytowalne wzory formularzy do udostępniania materiałów zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Uzupełniliśmy brakujące edytowalne formularze do udostępniania materiałów zasobu:Wniosek o wydanie wypisu lub wyrysu z operatu ewidencyjnegoWniosek o udostępnienie materiałów powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznegoWniosek o udostępnienie materiałów centralnego zasobu geodezyjnego i kartograficznegoWniosek o udostępnienie materiałów wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznegoWniosek o umożliwienie okresowego korzystania z usług systemu „ASG-EUPOS”

Czytaj więcej...o artykule 11.08.2020 -- Edytowalne wzory formularzy do udostępniania materiałów zasobu geodezyjnego i kartograficznego

11.08.2020 -- Dwunasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

Publikujemy dwunastą część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji poświęconej nowelizacji Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego. Ze względu na udział w wideokonferencji blisko 1800 osób nie wszyscy mieli możliwość zadania ich osobiście, dlatego większość pytań przekazano pisemnie i teraz będziemy na nie odpowiadać. Publikujemy odpowiedzi na 10 kolejnych pytań, a pozostałe będziemy zamieszczać sukcesywnie.

Czytaj więcej...o artykule 11.08.2020 -- Dwunasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

11.08.2020 -- Jedenasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

Publikujemy jedenastą część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji poświęconej nowelizacji Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego. Ze względu na udział w wideokonferencji blisko 1800 osób nie wszyscy mieli możliwość zadania ich osobiście, dlatego większość pytań przekazano pisemnie i teraz będziemy na nie odpowiadać. Publikujemy odpowiedzi na 10 kolejnych pytań, a pozostałe będziemy zamieszczać sukcesywnie.

Czytaj więcej...o artykule 11.08.2020 -- Jedenasta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

11.08.2020 -- Dziesiąta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

Publikujemy dziesiątą część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji poświęconej nowelizacji Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego. Ze względu na udział w wideokonferencji blisko 1800 osób nie wszyscy mieli możliwość zadania ich osobiście, dlatego większość pytań przekazano pisemnie i teraz będziemy na nie odpowiadać. Publikujemy odpowiedzi na 10 kolejnych pytań, a pozostałe będziemy zamieszczać sukcesywnie.

Czytaj więcej...o artykule 11.08.2020 -- Dziesiąta część odpowiedzi na pytania zadane podczas wideokonferencji

10.08.2020 -- Główny Geodeta Kraju odpowiada na pytania Polskiego Towarzystwa Geodezyjnego

Polskie Towarzystwo Geodezyjne 30 lipca 2020 r. wystosowało do Głównego Geodety Kraju Waldemara Izdebskiego pismo z ośmioma pytaniami. Dotyczyły nowelizacji ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz działania Służby Geodezyjnej i Kartograficznej w obowiązującym w naszym kraju stanie epidemii. Publikujemy odpowiedź , jaką zarząd PTG otrzymał 9 sierpnia 2020 r.

Czytaj więcej...o artykule 10.08.2020 -- Główny Geodeta Kraju odpowiada na pytania Polskiego Towarzystwa Geodezyjnego