Strona główna

Aktualności

Spotkanie z przedstawicielami powiatów i wykonawców realizujących umowy na dostosowanie danych (II Transza) w ramach projektu K-GESUT

W dniu 27 czerwca 2017 r. w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii odbyło się spotkanie z przedstawicielami i wykonawcami umów na „Dostosowanie baz danych EGiB do wymagań zintegrowanego systemu informacji o nieruchomościach oraz dostosowanie danych o sieciach uzbrojenia terenu do zgodności z obowiązującym modelem pojęciowym danych GESUT” (nr referencyjny zamówienia: BO-ZP.2610.28.KN.ZSIN II.K-GESUT – II Transza).

Czytaj więcej o Spotkanie z przedstawicielami powiatów i wykonawców realizujących umowy na dostosowanie danych (II Transza) w ramach projektu K-GESUT

Ruszyła realizacja kluczowego zadania w projektach GUGiK

8 czerwca br. w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii, zawarta została umowa na „Budowę oraz rozwój e-usług i narzędzi w ramach projektów CAPAP, ZSIN Faza II i K-GESUT wraz ze szkoleniami”.

Czytaj więcej o Ruszyła realizacja kluczowego zadania w projektach GUGiK

Zmiany kadrowe

Z dniem 22 maja 2017 r. Prezes Rady Ministrów Beata Szydło, powołała Panią Grażynę Kierznowską na stanowisko Głównego Geodety Kraju.

Czytaj więcej o Zmiany kadrowe

Zjazd delegatów stowarzyszenia EuroSDR w Warszawie

W dniach 31 maja-2 czerwca br. w Warszawie odbędzie się 130 Zjazd delegatów stowarzyszenia EuroSDR.

Czytaj więcej o Zjazd delegatów stowarzyszenia EuroSDR w Warszawie

Na skróty

Partnerzy