Strona główna

Aktualności

Program badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2018

Informujemy, że na stronie internetowej GUS w zakładce BIP, pod adresem:http://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/szczegolowy-format-przekazywanych-danych/
został zamieszczony szczegółowy format danych przekazywanych w ramach programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2018.

Czytaj więcej o Program badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2018

Nowy statut Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii

W Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej ukazało się Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 28 grudnia 2017 r. w sprawie nadania statutu Głównemu Urzędowi Geodezji i Kartografii. Nowy statut został wprowadzony w związku z przejęciem przez GUGiK zadań wykonywanych dotychczas przez zlikwidowany Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

Czytaj więcej o Nowy statut Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii

Opracowany przez GUGiK katalog wytycznych już dostępny

Zgodnie z obietnicą złożoną pod koniec ubiegłego roku przez Głównego Geodetę Kraju Grażynę Kierznowską na stronie internetowej Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii został opublikowany „Katalog wytycznych w zakresie wyjaśnienia niektórych wątpliwości związanych ze stosowaniem przepisów prawa w dziedzinie geodezji i kartografii”.

Czytaj więcej o Opracowany przez GUGiK katalog wytycznych już dostępny

Życzenia świąteczne

Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszelkiej pomyślności i wytrwałości w realizacji planów oraz dalszej owocnej współpracy

życzy

Główny Geodeta Kraju wraz z pracownikami Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii

Czytaj więcej o Życzenia świąteczne

Na skróty

Partnerzy