Strona główna

Aktualności

Aktualizacja ortofotomapy dla Częstochowy

19.06.2018 r.

Dzisiaj w GEOPORTALU opublikowaliśmy zaktualizowane (2017 r.) arkusze ortofotomapy dla Częstochowy. Dostępnych jest 47 nowych arkuszy ortofotomapy o łącznej powierzchni 239,6 km² i rozdzielczości piksela 5 cm.

Czytaj więcej o Aktualizacja ortofotomapy dla Częstochowy

XLIII Rajd Geodetów pod honorowym patronatem Głównego Geodety Kraju zakończony

Podczas uroczystego zakończenia rajdu Główny Geodeta Kraju Waldemar Izdebski wręczył ufundowany przez GUGiK puchar zwycięskiej drużynie „Piąta T.G.” Nagrodzeni zostali też najlepsi w poszczególnych dyscyplinach i rozgrywkach indywidualnych. Organizatorem rajdu był warszawski oddział Stowarzyszenia Geodetów Polskich.

Czytaj więcej o XLIII Rajd Geodetów pod honorowym patronatem Głównego Geodety Kraju zakończony

XV Podlaskie Forum GIS z udziałem GGK Waldemara Izdebskiego

Tegoroczne XV już Podlaskie Forum GIS odbywa się 14 i 15 czerwca w Białowieży pod honorowym patronatem Głównego Geodety Kraju. Prezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii Waldemar Izdebski  spotkał się z jego uczestnikami podczas jednego z wydarzeń forum toczącego się pod hasłem „Systemy Informacji Przestrzennej – kierunki rozwoju”.

Czytaj więcej o XV Podlaskie Forum GIS z udziałem GGK Waldemara Izdebskiego

Główny Geodeta Kraju Waldemar Izdebski na posiedzeniu kierownictwa Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju

Pierwsze posiedzenie kierownictwa Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju z udziałem nowego Głównego Geodety Kraju Waldemara Izdebskiego odbyło się 14 czerwca 2018 r. Dołączającego do tego grona Prezesa GUGiK powitał Minister Jerzy Kwieciński.

Czytaj więcej o Główny Geodeta Kraju Waldemar Izdebski na posiedzeniu kierownictwa Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju

Na skróty

Partnerzy