Strona główna

Aktualności

Trwają konsultacje publiczne „ustawy inwestycyjnej”

Zgodnie z informacją Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa - Projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z uproszczeniem procesu inwestycyjno-budowlanego ("ustawa inwestycyjna") w dniu 20 września 2017 r. został skierowany do uzgodnień międzyresortowych oraz konsultacji publicznych.

Czytaj więcej o Trwają konsultacje publiczne „ustawy inwestycyjnej”

Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w likwidacji

Uprzejmie informujemy, że Zarządzeniem nr 19 Głównego Geodety Kraju  z dnia 1 września 2017 r. w sprawie likwidacji instytucji gospodarki budżetowej Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznego, Główny Geodeta Kraju podjął decyzję o likwidacji Centralnego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (CODGiK).

Czytaj więcej o Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w likwidacji

Awaria zasilania centrum zarządzającego ASG-EUPOS w Katowicach

Informujemy, że na skutek burzy i wyładowań atmosferycznych w dniu wczorajszym nastąpiła awaria zasilania centrum zarządzającego ASG-EUPOS w Katowicach.

Czytaj więcej o Awaria zasilania centrum zarządzającego ASG-EUPOS w Katowicach

enviDMS na 28 Międzynarodowej Konferencji Kartograficznej w Waszyngtonie, 2-7 lipca 2017 r.

W dniach 2 – 7 lipca 2017 r. w Waszyngtonie odbyła się 28 Międzynarodowa Konferencja Kartograficzna, na której GUGiK zaprezentował poster pt.: „Data model and database management system with spatial information on natural environment in aspect of thematic mapping” ilustrujący rezultaty projektu enviDMS.

Czytaj więcej o enviDMS na 28 Międzynarodowej Konferencji Kartograficznej w Waszyngtonie, 2-7 lipca 2017 r.

Na skróty

Partnerzy