Strona główna

Aktualności

Plebiscyt – „Najlepszy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej szczebla powiatowego w roku 2019”

Głosuj na „Najlepszy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej szczebla powiatowego w roku 2019” za pośrednictwem portalu integracja.gugik.gov.pl/plebiscyt

Czytaj więcej o Plebiscyt – „Najlepszy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej szczebla powiatowego w roku 2019”

24.01.2020 -- Pierwsze posiedzenie Rady Infrastruktury Informacji Przestrzennej w roku 2020

22 stycznia 2020 r. w siedzibie Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na pierwszym w tym roku posiedzeniu zebrała się Rada Infrastruktury Informacji Przestrzennej. Podczas spotkania, które prowadził  jej Wiceprzewodniczący dr hab. inż. Dariusz Gotlib przyjęto uchwałę nr 1 w sprawie Planu Pracy Rady Infrastruktury Informacji Przestrzennej na rok 2020, który zakłada:

  1. Opiniowanie projektów: aktów prawnych, standardów, przedsięwzięć organizacyjnych, naukowych i edukacyjnych oraz planów i sprawozdań.
  2. Powoływanie Zespołów Zadaniowych Rady IIP.
  3. Wymianę doświadczeń w zakresie informacji przestrzennej między różnymi instytucjami publicznymi.
  4. Wspieranie i popularyzację działań w zakresie upowszechniania wiedzy o infrastrukturze informacji przestrzennej i możliwościach jej wykorzystywania.

Czytaj więcej o 24.01.2020 -- Pierwsze posiedzenie Rady Infrastruktury Informacji Przestrzennej w roku 2020

23.01.2020 -- Zarządzenie Premiera w sprawie utworzenia Zespołu do spraw Rządowego Programu Rozwoju ZSIN

Zarządzenie Premiera w sprawie utworzenia Zespołu do spraw Rządowego Programu Rozwoju ZSIN

Premier Mateusz Morawiecki podpisał Zarządzenie nr 1 Prezesa Rady Ministrów z dnia 17 stycznia 2020 r. zmieniające zarządzenie w sprawie utworzenia Zespołu do spraw Rządowego Programu Rozwoju Zintegrowanego Systemu Informacji o Nieruchomościach.

Czytaj więcej o 23.01.2020 -- Zarządzenie Premiera w sprawie utworzenia Zespołu do spraw Rządowego Programu Rozwoju ZSIN

23.01.2020 -- Wręczenie nagrody w konkursie „Sprzedawaj z Geoportalem”

Twórca serwisu nlocator.com Tomasz Gajewski odebrał z rąk Głównego Geodety Kraju Waldemara Izdebskiego statuetkę i dyplom z wyróżnieniem w konkursie „Sprzedawaj z Geoportalem”. Tomasz Gajewski został nagrodzony za bardzo pomysłowy sposób wykorzystania kilku funkcjonalności związanych z usługami sieciowymi udostępnionymi przez GUGiK.

Czytaj więcej o 23.01.2020 -- Wręczenie nagrody w konkursie „Sprzedawaj z Geoportalem”

Na skróty

Partnerzy