Strona główna

Aktualności

Nowy statut Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii

W Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej ukazało się Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 28 grudnia 2017 r. w sprawie nadania statutu Głównemu Urzędowi Geodezji i Kartografii. Nowy statut został wprowadzony w związku z przejęciem przez GUGiK zadań wykonywanych dotychczas przez zlikwidowany Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

Czytaj więcej o Nowy statut Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii

Opracowany przez GUGiK katalog wytycznych już dostępny

Zgodnie z obietnicą złożoną pod koniec ubiegłego roku przez Głównego Geodetę Kraju Grażynę Kierznowską na stronie internetowej Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii został opublikowany „Katalog wytycznych w zakresie wyjaśnienia niektórych wątpliwości związanych ze stosowaniem przepisów prawa w dziedzinie geodezji i kartografii”.

Czytaj więcej o Opracowany przez GUGiK katalog wytycznych już dostępny

Życzenia świąteczne

Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszelkiej pomyślności i wytrwałości w realizacji planów oraz dalszej owocnej współpracy

życzy

Główny Geodeta Kraju wraz z pracownikami Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii

Czytaj więcej o Życzenia świąteczne

Odwołanie publicznej prezentacji założeń projektu „Udostępnienie innowacyjnych usług i danych IIP w ramach administracji publicznej”

Informujemy o odwołaniu zapowiadanej publicznej prezentacji założeń projektu pn. „Udostępnienie innowacyjnych usług i danych IIP w ramach administracji publicznej”, która miała odbyć się 16 listopada 2017 r. w siedzibie Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii.  O ewentualnym nowym terminie prezentacji poinformujemy na stronie internetowej Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Czytaj więcej o Odwołanie publicznej prezentacji założeń projektu „Udostępnienie innowacyjnych usług i danych IIP w ramach administracji publicznej”

Na skróty

Partnerzy