Narzędzia strony

Historia

Byli Główni Geodeci Kraju


  • Piotrowski Jan
    Prezes Głównego Urzędu Pomiarów Kraju
    1945-03-01 - 1948-09-30
  • Warchałowski Edward
    Prezes Głównego Urzędu Pomiarów Kraju
    1948-12-01 - 1951-12-31
  • Rabanowski Jan
    Prezes Głównego Urzędu Pomiarów Kraju
    1951-08-01 - 1952-05-16
  • Rabanowski Jan
    Prezes Centralnego Urzędu Geodezji i Kartografii
    1952-05-17 - 1956-06-15
  • Szmielew Borys
    Prezes Centralnego Urzędu Geodezji i Kartografii
    1956-08-01 - 1956-09-30
  • Szmielew Borys
    Prezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii
    1956-12-01 - 1973-05-10
  • Przewoźnik Czesław
    Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Administracji i Gospodarki Terenowej i Ochrony Środowiska - Prezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii
    1973-10-10 - 1980-08-04
  • Adamczewski Zdzisław
    Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Administracji i Gospodarki Terenowej i Ochrony Środowiska - Prezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii
    1980-10-29 - 1987-12-31
  • Szymczak Andrzej
    Główny Geodeta Kraju - Dyrektor Departamentu Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami w Ministerstwie Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa
    1988 - 1990
  • Piotrowski Remigiusz
    Główny Geodeta Kraju - Dyrektor Departamentu Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami w Ministerstwie Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa
    1990-11-02 - 1996-11-13
  • Kalisz Józef
    Główny Geodeta Kraju - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej
    1996-11-14 - 1997-01-20
  • Racki Józef
    Główny Geodeta Kraju - Prezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii
    1997-01-21 - 1998-12-31
  • Bujakowski Kazimierz
    Główny Geodeta Kraju - Prezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii
    1999-01-01 - 2001-12-05
  • Albin Jerzy
    Główny Geodeta Kraju - Prezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii
    2001-12-05 - 2006-09-25
  • Potrapeluk Wiesław
    Główny Geodeta Kraju - Prezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii
    2006-09-25 - 2008-03-26
  • Orlińska Jolanta
    Główny Geodeta Kraju - Prezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii
    2008-03-27 - 2012-02-12
  • Jarząbek Jacek
    p.o. Głównego Geodety Kraju
    2012-02-14 - 2012-06-18
  • Bujakowski Kazimierz
    Główny Geodeta Kraju - Prezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii
    2012-06-18 - 2016-08-01
  • Jabłonowska Aleksandra
    p.o. Głównego Geodety Kraju
    2016-08-04 - 2017-01-13
  • Kierznowska Grażyna 
    Główny Geodeta Kraju - Prezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii
    2017-01-14 - 2018-03-16
  • Wójtowicz Marcin
    p.o. Głównego Geodety Kraju
    2018-03-17 - 2018-06-06